piątek, 15 kwietnia 2011

Pielęgnacja cd...

Dzisiaj taka szybka notka o kolejnym produkcie, którego używam już od dłuższego czasu. Stosuję go zaraz po umyciu twarzy żelem w celu lepszego oczyszczenia twarzy z resztek makijażu.

Jest to znana i ceniona Bioderma Sebium
Kupiłam ją na allegro i sprzedawca niestety wstawił zdjęcie z pompką a przyszła do mnie taka jak na zdjęciu. Jest to duża butelka o pojemności 500 ml przez co jest troszkę ciężka ale to jedyny jej minus:)
Skutecznie oczyszcza makijaż oczu, świetnie radzi sobie z tuszami i mocnymi cieniami. Skóra po niej jest miła i gładka bez uczucia ściągnięcia jakie często niektórym dziewczynom dokucza. Mimo, że mam cerę tłustą po niektórych kosmetykach też to niestety odczuwam... Nie ma za bardzo co się na ten temat rozpisywać bo wszyscy znają jej właściwości. Myślę, że jest dość wydajna, używam jej rano i wieczorem i zazwyczaj nalewam na płatek zbyt dużo bo na prawdę niewielka ilość jest potrzebna żeby już wcześniej oczyszczoną skórę dobrze ztonizować. Uważam, że również całkiem przyzwoicie nawilża.Skóra po niej jest świeża i czuć, że jest czysta. Jak wiadomo cena może troszkę zrażać, ale jak trafimy na fajną promocję to będą to całkiem dobrze wydane pieniądze. Moja ogólna ocena to silne 5- ;)
Polecam wszystkim.

Kasiek...

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Please, make me smile and leave a comment :)