sobota, 25 sierpnia 2012

BingoSpa Jedwab do ciała. Recenzja

Witam w sobotnie popołudnie :)

Dzisiaj przychodzę do Was z pierwszym kosmetykiem, który dostałam w ramach współpracy z firmą BingoSpa, o czym pisałam TUTAJ.

Jest nim jedwab do ciała:

Niestety słońce za bardzo go rozświetliło :/
Zapraszam..

                                                                         Producent:                                                     
Lekki, szybko wchłaniający się jedwab do ciała BingoSpa, dzięki wyjątkowym właściwościom protein jedwabiu, poprawia kondycję skóry, zapewnia jej piękny i atrakcyjny wygląd oraz na długo pozostawia ją subtelnie pachnącą.
Proteiny jedwabiu pomagają zachować wilgoć na powierzchni skóry wywołując efekt przyjemnego i długotrwałego uczucia świeżości oraz gładkość. Jak każdy emolient, zhydrolizowana proteiny jedwabna sprawiają, że skóra staje się przyjemna w dotyku i jedwabiście gładka. Dają efekt lekkiego liftingu.

Proteiny jedwabiu przenikają do wewnętrznych warstw skóry, zwiększając i jednocześnie utrwalając, efekt głębokiego nawilżenia ( głęboki efekt kondycjonujący) oraz hamują utratę wody transepidermalnej.
Jedwab do ciała BingoSpa doskonale się rozprowadza i bardzo szybko wchłania. Pozostawia skórę jedwabiście gładką, odprężoną i przyjemnie pachnącą, zwiększa uczucie pewności siebie i świadomości swojego ciała.

Opakowanie:
Produkt zamknięty jest w buteleczce o pojemności 300 ml, czyli dość sporo. Niestety nie do końca przekonuje mnie ta buteleczka ze względu na aluminiowy korek. Pompka byłaby tu idealna :)

Wydajność:
Nie pamiętam kiedy używałam aż tak wydajnego produktu. Stosuję go codziennie na całe ciało od około 2 miesięcy a w buteleczce zostało ponad połowa. To co pokazałam na zdjęciu poniżej wystarcza spokojnie na obydwie nogi-od ud, po kostki + brzuch :)Cena:
Balsam kosztuję 12 zł za 300 ml. Biorąc pod uwagę wydajność jest to bardzo przystępna cena :)

Dostępność:
Głównie możemy go kupić online. Są sklepy, które sprzedają produkty BingoSpa, ale mają bardzo ograniczoną ofertę.

Moja opinia:
I wreszcie najważniejsze. Czy obietnice producenta są prawdziwe?
Muszę stwierdzić, że byłam mile zaskoczona tym produktem. Po pierwsze wydajność,po drugie zapach, po trzecie działanie. Obietnica producenta, że pozostawia skórę jedwabiście gładką, odprężoną i przyjemnie pachnącą jest w 100 % prawdziwa. Ja tak się właśnie czuję gdy stosuję ten balsam. Poza tym bardzo szybko się wchłania, wiec nadaje się po porannym prysznicu, gdy nigdy nie ma za dużo czasu. Skóra jest dobrze nawilżonagładka w dotyku i subtelnie pachnąca. Nawilżenie utrzymuję się cały dzień.
Moje oczekiwania ten produkt spełnił w 99%. Zmieniłabym jedynie opakowanie.
Na pewno kiedyś do niego powrócę :)

Ocena:
4,5/5


Zapraszam na stronę BingoSpa---> KLIK oraz stronę z recenzowanym produktem-----> KLIK

Polecam, Kasiek :*To, że produkt został mi udostępniony do testów nie ma żadnego wpływu na moją ocenę.

1 komentarz:

Please, make me smile and leave a comment :)